Informacje praktyczne przed przyjazdem na konferencję


MIEJSCE OBRAD

Grand Nosalowy Dwór ****
34-500 Zakopane, ul. Balzera 21d
Centrum Konferencyjne RYSY

Główna sala obrad, wystawa firm


Hotel Nosalowy Dwór ***
34-500 Zakopane, ul. Balzera 21d
Sale WERANDOWA i OLIMPIJKA

Warsztaty

 

REJESTRACJA W CZASIE TRWANIA KONFERENCJI

Biuro Konferencji zlokalizowane jest przy recepcji hotelu Grand Nosalowy Dwór, Balzera 21d, 34-500 Zakopane.

Przewidywane godziny pracy:
• w dniu 30 maja 2019 r. (czwartek) od godz. 8.00 do zakończenia obrad
• w dniach 31 maja i 1 czerwca 2019 r. (piątek-sobota) – w godzinach obrad


ZAŚWIADCZENIA I PUNKTY EDUKACYJNE

Każdy uczestnik konferencji otrzyma zaświadczenie potwierdzające otrzymanie punktów edukacyjnych. Zaświadczenia wydawane będą w Biurze Konferencji w sobotę, 1 czerwca 2019 r.

 

INFORMACJE DLA PRELEGENTÓW

Główna sala obrad w Centrum Konferencyjnym RYSY wyposażona jest w projektor multimedialny oraz laptopy z programem „PowerPoint”. Prelegenci proszeni są o przekazanie swojej prezentacji obsłudze technicznej w sali obrad najpóźniej na początku przerwy poprzedzającej sesję, w której zaplanowana jest prezentacja. Możliwe jest używanie własnych laptopów podczas prezentacji po uprzednim uzgodnieniu z obsługą techniczną. Z uwagi na napięty program naukowy, zawierający bardzo dużą liczbę krótkich prezentacji sugerujemy kontakt z obsługą techniczną z wyprzedzeniem, szczególnie w przypadku korzystania z urządzeń firmy Apple. Organizatorzy proszą prelegentów o ścisłe przestrzeganie wyznaczonego czasu prezentacji.

 

WYSTAWA FIRM MEDYCZNYCH

W dniach 30 maja – 1 czerwca 2019 r. obradom konferencji towarzyszyć będzie wystawa firm farmaceutycznych i producentów sprzętu medycznego, zlokalizowana w Centrum Konferencyjnym RYSY (Grand Nosalowy Dwór, piętro -1), w pobliżu głównej sali obrad.

Lista wystawców:
Adamed Pharma
Aflofarm
Alfasigma
Aries Polska
Balton
Bayer
Biotal
Boehringer Ingelheim
Cardinal Health
Cetina
Consultronix
HAMMERmed Medical
Intimex
Jotec
Mac’s Medical
Novo Nordisk Pharma
Penumbra
Pierre Fabre Medicament Polska
ProCardia Medical
Sanofi
Solinea
STD
Techdow
Terumo
Timko
TMS Sp. z o.o. / Canon Medical Systems
VASCUTEK

 

POSIŁKI

Obiady w dniach 30 maja, 31 maja i 1 czerwca 2019 r. dostępne będą w formie bufetu w restauracji REZYDENCJA (budynek REZYDENCJA I, parter), zgodnie z programem konferencji. Wstęp na podstawie kuponów lunchowych otrzymanych z identyfikatorami podczas rejestracji.

W czwartek 30 maja 2019 r. o godz. 19.30 wszystkich uczestników konferencji oraz wystawców zapraszamy na kolację w sali GERLACH. Wstęp na podstawie identyfikatorów otrzymanych podczas rejestracji. Ze względu na serwowaną formę kolacji prosimy o punktualne przybycie.

W piątek 31 maja 2019 r. o godz. 19.30 wszystkich uczestników konferencji oraz wystawców zapraszamy na kolację plenerową w wiatach grillowych z tyłu hotelu Grand Nosalowy Dwór. Wstęp na podstawie identyfikatora.

Serwis kawowy dostępny będzie na terenie wystawy firm w Centrum Konferencyjnym RYSY (piętro -1) w godzinach obrad, na podstawie identyfikatora.

 

ZAKWATEROWANIE

Uczestnicy konferencji są zakwaterowani w miejscu obrad jak również w dwóch pobliskich hotelach: Gold, ul. Balzera 35 oraz Nosal, ul. Jaszczurówka-Bory 9C. Recepcje hoteli otrzymały listy gości, którzy skorzystali z pośrednictwa Biura Organizacyjnego przy zamówieniu zakwaterowania. Proszę o zwrócenie uwagi, że doba hotelowa w obiektach noclegowych zaczyna się z reguły o godz. 16.00 i kończy o godz. 11.00. Możliwość wcześniejszego zakwaterowania podczas przyjazdu jest uwarunkowana dostępnością pokoju. Za dłuższe pozostanie w pokoju oraz korzystanie z płatnych usług (telefon, płatna TV, mini bar itp.) hotel ma prawo naliczyć dodatkowe opłaty, które gość hotelowy powinien opłacić osobiście w recepcji hotelowej. Hotele zastrzegają sobie prawo pobrania kaucji od gości w dniu przyjazdu na rzecz zapłaty za ewentualne usługi dodatkowe. Organizatorzy nie zapewniają transportu pomiędzy hotelami na terenie Zakopanego a miejscem obrad.

 

NADESŁANE STRESZCZENIA

Otrzymane streszczenia wykładów nadesłanych prac zostaną opublikowane w formie elektronicznej, na stronie internetowej konferencji po jej zakończeniu.

 

WARSZTATY TOWARZYSZĄCE KONFERENCJI

Zarejestrowani uczestnicy konferencji mają możliwość uczestniczenia w bezpłatnych warsztatach towarzyszących. Warsztaty będą odbywały się w salach WERANDOWA i OLIMPIJKA w hotelu Nosalowy Dwór*** (oddzielny budynek od głównego miejsca obrad, przy wjeździe od ul. Balzera). Więcej informacji na temat warsztatów i zapisy.